
Mobile Headphone - Premium Quality Design, Durable Material, Eye-catching Colors And Patterns
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Driver Size | 40mm |
| Frequency Response | 20Hz-20kHz |
| Impedance | 32 ohms |
| Sensitivity | 105dB |
| Cable Length | 1.2m |
| Usage | Mobile phone audio listening |
| Weight | 200g |
| Features | Audio quality, Comfortable fit, Durable design, Stylish look, Portable device |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, My Local Market has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from My Local Market at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Marketing manager
Mr. Ashutosh Ojha
Address
Plot No S-2/28, Kunwar Singh Nagar, Nangloi, Near Hanuman Mandir, Gali No .16, New Delhi, Delhi, 110041, India
Report incorrect details



































