
Mobile Head Phone By Kunal Enterprises
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Driver Size | 8mm |
| Frequency Response | 20Hz-20kHz |
| Sensitivity | 100dB |
| Impedance | 16 ohms |
| Cable Length | 1.2m |
| Connector | 3.5mm |
| Weight | 14g |
| Usage | Mobile phone audio playback and calls. |
| Features | Portable audio, Clear sound, Convenient use, Durable design, Affordable price |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Kunal Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Kunal Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Ravi Yadav
Address
Plot Number D-711, Gali Number-7, Shahdara, Near Community Center, Delhi, Delhi, 110093, India
headphones in Delhi
Report incorrect details
































