
Mobile Earphone
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Earbuds |
| Dominant Color | Black |
| Driver Size | 10mm |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Sensitivity | 100dB |
| Impedance | 32Ω |
| Cable Length | 1.2m |
| Connector Type | 3.5mm |
| Usage | Mobile phone audio playback |
| Features | Excellent sound, Premium quality, Reasonable rates, Durable design, Comfortable fit |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Fuqingshixiangfeiyouxianggongsi has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Fuqingshixiangfeiyouxianggongsi at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Fuqing, Fujian
Name
John Chen
Address
null Fuqing, Fujian, 350300, China
earphone in Fuqing
Report incorrect details




























