
Mobile Crane Qtk30
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Yellow |
| Boom Length | 30m |
| Height | 30m |
| Max Loading | 3000kg |
| Engine | Diesel |
| Material | Steel |
| Weight | NA |
| Features | High Capacity, Versatile, Durable, Safe Operation, Easy Maintenance |
Product Overview
Key Features
QTK30 mobile crane
Span/boom:30m
Height:30m
Max loading:3000kg
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Shandong Huaxia Group has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Cranes in bulk from Shandong Huaxia Group at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer
Establishment
1985
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Weihai, Shandong
Export Department Manager
Mr. Barnet Chao
Address
Huaxia Industrial Park, Economic & Technological Development Zone, Weihai, Shandong, 264205, China
mobile crane in Weihai
Report incorrect details



































