









Mobile Charger - Plastic Body, 5v 1a Output, White Color | 1 Usb Port, 6-month Warranty, Model K-07-dtm0051
Price: 64.90 INR / Piece
(55.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
65.00 INR / Piece
Weight :
32.00 Gram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1000
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Design | Bar |
| Body Material | Plastic |
| Warranty | 6 months |
| Payment Terms | Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 10000 Per Month |
| Delivery Time | 10 Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Export Market(s) | Asia, Australia, Central America, North America, South America, Eastern Europe, Western Europe, Middle East, Africa |
| Main Domestic Market | All India |
| Pkg Box Breadth | 4.00 cm |
| Color | White |
| Price Type | fixed |
| Price | 55.00 INR (Approx.) |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Length | 5.00 cm |
| Shipping Type | free |
| Stock Quantity | 10000 |
| Weight | 32.00 Gram |
| Returnable | No |
| Product Unit | 1000 Piece/Pieces |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| MRP | 65.00 INR |
| Pkg Box Height | 9.00 cm |
| Currency | INR |
| GSTIN | 18% |
| Brand Name | MYZK |
| Moq | 1000 |
| Mop | 1000 |
| Minimum Order Quantity | 1000 |
| Minimum Ordered Packs | 1000 |
Product Overview
Key Features
Company Details
Digital Telemedia is specialized in research & development and marketing of DVB products(DVB-S/C/T). Cable TV equipment, Multi-media products, satellite accessories and other digital equipment. Deals in LNBs, Accessories i.e wire, Cables, Mobile chargers, Power Adaptors, Bluetooth headsets etc.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
8
Establishment
2020
Working Days
Monday To Friday
GST NO
09AAHCD8931B1ZO
Certification
ISO 9001 : 2015
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AAHCD8931B1ZO
Noida, Uttar Pradesh
Accepts only Domestic inquiries
Operations Executive
Mr. Vinay
Address
E-169, Ground Floor, Sector 63, Noida, Uttar Pradesh, 201301, India
mobile charger in Noida
Report incorrect details
































