






Mobile Charger
Price: 65.00 INR / Piece
(65.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
500
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Current | 2A |
| Output Voltage | 5V |
| Dimensions | 50x40x25 mm |
| Usage | Mobile phone charging, universal compatibility |
| Features | Fast charging, Durable design, Compact size, Low power use, Shock resistant |
| Payment Terms | Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID), Cheque |
| Supply Ability | 5000 Per Day |
| Main Domestic Market | All India |
| Mop | 500 |
| Currency | INR |
| Price Type | fixed |
| Price | 65.00 INR (Approx.) |
| Product Unit | 500 , , Piece/Pieces |
| Moq | 500 |
| Packsize | 1 |
| Stock Quantity | 500 |
| Unit Type | , Piece/Pieces |
| Returnable | No |
| Minimum Ordered Packs | 500 |
| Minimum Order Quantity | 500 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
25
Establishment
2005
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AIMPD4946N1ZR
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AIMPD4946N1ZR
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr Munna Das
Address
B No.Rz-193, Gali No. 12, Durga Park, Nasir Pur, New Delhi, Delhi, 110045, India
Report incorrect details







































