
Mobile Cabinet Charger
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 50x30x20 mm |
| Weight | 20g |
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 5V |
| Usage | Charges mobile devices in cabinets |
| Compliance | CE |
| Features | Compact design, Easy charging, Mobile power, Safe charging, Durable, Portable |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
20
Establishment
2008
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Kapil Tanwar
Address
Plot No.C-52 Mayapuri Indl. Area, Phase-II, Mayapuri, New Delhi, Delhi, 110064, India
Report incorrect details


































