
Mobile Charger - High-quality Durable Design | Trusted Vendor Supply, Affordable Pricing
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 1A |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 6x4x3cm |
| Weight | 50g |
| Warranty | 1 year |
| Features | Fast charging, Safe charging, Durable build, Compact design, Wide compatibility |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, MICRO AGENCIES & ELECTRONICS has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Chargers from MICRO AGENCIES & ELECTRONICS at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Chennai, Tamil Nadu
Proprietor
Mr. M. R. Vetriarasu
Address
No. 23/4, NTS Road, Padi, Chennai, Tamil Nadu, 600050, India
Report incorrect details






























