
Mobile
Price: 12 INR
Get Latest Price
Brand Name :
Sum
In Stock
Product Specifications
| Material | ABS |
| Color | Red |
| Form | Granules |
| Packaging | 25kg Bags |
| Density | 1.05 g/cm³ |
| Melt Flow Index | 2-5 g/10min |
| Usage | Injection molding, 3D printing, prototyping |
| Features | Red Granules, ABS Plastic, High Quality, Durable Material |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Tradeindiademo has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Mobile Phones, Accessories & Parts from Tradeindiademo at Trade India quality-assured services.
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
51
Establishment
2023
Working Days
Monday To Friday
Payment Mode
Cash Advance (CA)
Certification
ISO9001:2008
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Training Assistant Manager
Mr Aatish Kumar Thakur
Address
Noida Sector - 01, Mumbai, Maharashtra, 110030, India
engine oil in Mumbai
Report incorrect details









































