
Mobile Aux Audio Cable
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic, metal |
| Length | 1m |
| Connector | 3.5mm |
| Color | Blue |
| Weight | 20g |
| Diameter | 3mm |
| Packaging | Plastic bag |
| Features | Stereo audio, High-quality sound, Reliable, Reduced noise, Affordable |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Longape Technology Private Limited has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Cables/Cable Accessories & Conductors in bulk from Longape Technology Private Limited at Trade India quality-assured products.
Business Type
Importer, Distributor, Supplier
Employee Count
6
Establishment
2010
GST NO
07AACCL3187A1ZT
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AACCL3187A1ZT
Delhi, Delhi
Director
Mr Prateek Kumar
Address
Building No. A-8, Patparganj Industrial Area, Delhi, Delhi, 110092, India
audio cable in Delhi
Report incorrect details







































