
Led Wardrobe Light By Salecha Marketing
Price: 1064.00 INR / Piece
(950.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
3
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum |
| Dimensions | 12 inches |
| LED type | SMD |
| Power | 3W |
| Voltage | 12V |
| Color temperature | 6000K |
| Warranty | 1 year |
| Features | Energy saving, Easy install, Bright light, Long life, Motion sensor, Durable, Sleek design |
| Payment Terms | Cash Against Delivery (CAD), Cash on Delivery (COD), Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID) |
| Delivery Time | within 1 Week |
| Main Domestic Market | All India |
| Price | 950.00 INR (Approx.) |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| GSTIN | 12% |
| Returnable | No |
| Packsize | 1 |
| Brand Name | Salecha Marketing |
| Currency | INR |
| Mop | 3 |
| Price Type | fixed |
| Product Unit | 3 Piece/Pieces |
| Stock Quantity | 100 |
| Moq | 3 |
| Minimum Ordered Packs | 3 |
| Minimum Order Quantity | 3 |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Salecha Marketing has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from Salecha Marketing at Trade India quality-assured products.
Business Type
Importer, Distributor, Supplier
Establishment
2005
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
Proprietor
Mr. Mohit Salecha
Address
No.37/41, Shahviri Building, Office No.3, 3rd Floor, Picket Road, Kalbadevi, Near LT Marg Police Station, Mumbai, Maharashtra, 400002, India
led wardrobe light in Mumbai
Report incorrect details






























