
Led Wall Mounted Light
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum |
| Dimensions | 10x5x3 cm |
| Wattage | 5W |
| Voltage | 220V |
| Color temperature | 6000k |
| IP rating | IP65 |
| Weight | 0.5kg |
| Features | Bright light, Long life, Easy install, Energy saving, Durable, Weatherproof |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
15
Establishment
2008
GST NO
07AAGCM4426M1Z7
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAGCM4426M1Z7
Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr. Ankit Agarwal
Address
E-250, 1st Floor, Shastri Nagar, Above LG Service Center, Delhi, Delhi, 110052, India
wall mounted led lights in Delhi
Report incorrect details

































