
Led Tv
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Screen size | 55 inches |
| Resolution | 3840x2160 |
| Panel type | LED |
| Refresh rate | 120Hz |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Smart features | Yes |
| Power consumption | 100W |
| Features | High resolution, Smart TV, HDR, Great sound, Sleek design, Easy setup, 4K clarity |
Company Details
About Our Company Good Luck Enterprises, was established in the year 2017 and in such short period we have managed to garner a wide client base by providing quality products in the market. We as a manufacturer, deal in a range of premium quality disposable products such as Disposable Plate, Silver Laminated Paper Dona, Silver Laminated Disposable Dona and many other. These disposable items are made of environment friendly and recyclable paper, foil, thermocol and other such materials. Our products are prepa
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
8
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Rating
Bettiah, Bihar
Proprietor
Mr. Wasim Raja
Address
Ward No-15, Npcc Colony, Vill-bhaisalotan, Valmiki Nagar , Dist-west Champaran, Tahsil-Sidhaw, Bettiah, Bihar, 845107 , India
led tv in Bettiah
Report incorrect details































