
Led Tv - Premium Quality Build, 4k Ultra Hd Resolution, Energy Efficient | High Functionality, Superb Picture Quality, Optimal Sturdiness
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Screen Size | 40-65 inches |
| Resolution | 1080p or 4K |
| Panel Type | LED |
| Refresh Rate | 60-120Hz |
| Smart Functionality | Yes/No |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Usage | Home entertainment, business presentations |
| Power Consumption | 50-200W |
| Weight | 10-30kg |
| Operating Temperature | 0-40°C |
| Features | High functionality, Perfect finish, Less energy, Superb picture, Optimal sturdiness |
Product Overview
Key Features
Features:
a cHigh functionality
a cPerfect finish
a cPrecision-designed
a cLess energy consumption
a cSuperb picture quality
a cOptimal sturdiness
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, TOP LINE SECURITY SOLUTION has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Television in bulk from TOP LINE SECURITY SOLUTION at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
7
Establishment
2004
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Kishanganj, Bihar
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Deepak Kumar Shriwastava
Address
Day Market, Near Sabji Mandi Flyover, Kishanganj, Bihar, 855107, India
led tv in Kishanganj
Report incorrect details






































