
Led Tv - 4k Uhd, Slim Design, Led Backlight, Hdmi 4 Ports, Built-in Speakers, Wall Mountable
Price: 35400.00 INR / Piece
(30000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Input Power | 60 aEUR" 150 Watts (depending on screen size) Watt (W) |
| Resolution | HD (1366A--768), Full HD (1920A--1080), 4K (3840A--2160) |
| Voltage | 100 aEUR" 240V Volt (v) |
| Weight (kg) | 3.5 aEUR" 15 kg (based on size and model) Kilograms (kg) |
| HDMI | 2 aEUR" 4 ports (depending on model) |
| Product Type | LED |
| Payment Terms | Cash Against Delivery (CAD), Cheque |
| Supply Ability | 50 Per Week |
| Delivery Time | 10 Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | As an Industrial standard |
| Main Domestic Market | All India |
| GSTIN | 18% |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Mop | 1 |
| Stock Quantity | 10 |
| Price Type | fixed |
| Price | 30000.00 INR (Approx.) |
| Moq | 1 |
| Returnable | No |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Product Overview
Key Features
Slim Design
High Resolution
Smart Features
Energy Efficient
Wide Viewing Angle
LED Backlight
HDMI Ports
Built-in Speakers
Wall Mountable
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Guru Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Television in bulk from Guru Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Establishment
1998
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Hyderabad, Telangana
Proprietor
Mr. A Samtani
Address
Shop No. 5-4-726/1, Nampally Station Road, Nampally, Hyderabad, Telangana, 500009, India
led tv in Hyderabad
Report incorrect details

























