
Led Tubes Light By Green Gate
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | Led Tube Light |
| Color | White |
| Material | Aluminum |
| Application | Indoor |
| Light color | Daylight |
| Input voltage | 12V |
| Size | 18W |
| Warranty | 1 year |
| Power | 18W |
| Features | Energy saving, Long life, High brightness, Durable, Easy installation |
| Payment Terms | Cheque |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Green Gate has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get LED Products from Green Gate at Trade India quality-assured services.
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Establishment
2013
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Kollam, Kerala
Address
Manimangalam, M/19/82, Sankar Nagar, Asramam, Kollam, Kerala, 691001, India
Report incorrect details



































