
Led Television
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Display Type | LED |
| Screen Size | 32 inch |
| Resolution | 1920x1080 |
| Power Consumption | 50W |
| Input Voltage | 100-240V |
| Usage | Home entertainment, office presentation |
| Weight | 5kg |
| Features | LED Display, High Resolution, Slim Design, HD Picture, Wall Mountable |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Establishment
2006
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Shenzhen, Guangdong
Name
Mr. Mike
Address
402 RM, Block 9, Shenzhen Software Park II, Middle District, High-Tech Industrial Park, Nanshan Dist, Shenzhen, Guangdong, 518000, China
led tv in Shenzhen
Report incorrect details

































