
Led Television
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Display Size | 40-65 inch |
| Resolution | 1080p or 4K |
| Panel Type | LED |
| Refresh Rate | 60-120Hz |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Power Consumption | 50-150W |
| Usage | Home entertainment, office presentations, retail displays |
| Features | LED Display, High Definition, Smart TV, Sleek Design, Wide Viewing, Easy Setup |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Establishment
2006
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Shenzhen, Guangdong
Name
Mr. Mike
Address
402 RM, Block 9, Shenzhen Software Park II, Middle District, High-Tech Industrial Park, Nanshan Dist, Shenzhen, Guangdong, 518000, China
led tv in Shenzhen
Report incorrect details
































