
Led Television - High-resolution Display, Lightweight Design - Easy To Install, Low Maintenance
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Display Type | LED |
| Screen Size | 32-65 inches |
| Resolution | HD/FHD/4K |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Power Consumption | 80-200W |
| Usage | Home entertainment, business display |
| Features | High resolution, Sleek design, Easy install, Low maintenance |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Cash Against Delivery (CAD), Cheque |
| Main Export Market(s) | Asia |
Product Overview
Key Features
Features:
Sleek design
Easy to install
Low maintenance needs
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Earth Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Television in bulk from Earth Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Proprietor
Divya Das
Address
House No. 2, A-5, Ground Floor, Sudershan Park, Near Moti Nagar Metro Station, New Delhi, Delhi, 110015, India
Report incorrect details
































