
Led Sumo Lights
Price: 137.76 INR
(123.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
20
In Stock
Product Specifications
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | BRIO |
| Model | BR6WSU |
| Watt | 6W |
| Input | 12V/24V DC |
| Material | Plastic |
| Features | High efficiency, Excellent brightness, Sturdy design, Easy install, Affordable price, Robust structure, Highly durable |
| Supply Ability | 10 Per Day |
| Delivery Time | 1-2 Week |
| Returnable | No |
| Moq | 20 |
| Unit Type | Ton/Tons |
| Product Unit | 20 Ton/Tons |
| Price Type | fixed |
| Packsize | 1 |
| Price | 123.00 INR (Approx.) |
| GSTIN | 12% |
| Stock Quantity | 300 |
| Mop | 20 |
| Currency | INR |
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Minimum Ordered Packs | 20 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Wholesaler, Retailer
Employee Count
9
Establishment
1997
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
33ALKPV1028N1ZR
Payment Mode
Cash in Advance (CID)
Certification
ISO 9001 - 2015
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 33ALKPV1028N1ZR
Namakkal, Tamil Nadu
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr B. Vijay Kumar
Address
151A/2, Kollapatti, Animoor (post), Tiruchengode, Namakkal, Tamil Nadu, 637214, India
philips led lights in Namakkal
Report incorrect details







































