
Led Strip Light
Price: 170 INR
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
20
In Stock
Product Specifications
| LED Type | SMD5050 |
| Length | 5m |
| Voltage | 12V |
| Power | 14.4W |
| Waterproof | IP65 |
| Material | PVC |
| Color Temperature | 6000K |
| Features | Bright light, Energy saving, Easy install, Versatile use, Long lifespan, Affordable price, Multiple colors |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID), Cheque |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
33AAMPS5157N1Z1
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 33AAMPS5157N1Z1
Chennai, Tamil Nadu
Accepts only Domestic inquiries
Sales Director
Mr. Sreyans Kumar
Address
Door No.40/41, Anna Pillai Street, 2nd Floor, Shop No.211, Chennai, Tamil Nadu, 600001, India
led light strip in Chennai
Report incorrect details







































