
Led Portable Speaker - Size: 5.1 X 4.8 X 4.7 Inches
Price: 293.82 INR / Piece
(249.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
599.00 INR / Piece
Weight :
500.00 Gram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
20
In Stock
Product Specifications
| Size | 5.1 x 4.8 x 4.7 inches |
| Product Type | Portable Speaker |
| Usage | Portable Audio Player, Computer |
| Warranty | 06 Months |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Delivery Time | 4-5 Days |
| Main Export Market(s) | Australia, South America, Eastern Europe, Western Europe, Middle East, Central America, Asia, North America, Africa |
| Main Domestic Market | All India |
| MRP | 599.00 INR |
| Price Type | fixed |
| Weight | 500.00 Gram |
| Returnable | No |
| Stock Quantity | 200 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Brand Name | PANAZONE |
| Packsize | 1 |
| Product Unit | 20 Piece/Pieces |
| Price | 249.00 INR (Approx.) |
| Currency | INR |
| Pkg Box Length | 12.00 cm |
| Shipping Type | flat_rate |
| Pkg Box Height | 10.00 cm |
| Mop | 20 |
| Shipping Rate | 500.00 |
| Moq | 20 |
| GSTIN | 18% |
| Pkg Box Breadth | 12.00 cm |
| Minimum Ordered Packs | 20 |
| Minimum Order Quantity | 20 |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Supplier, Wholesaler
Employee Count
10
Establishment
2015
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
27BJYPA4626A1ZB
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27BJYPA4626A1ZB
Mumbai, Maharashtra
Proprietor
Mr Saifahmed Masrur Ashrafi
Members since
8 Years
Address
Office No.08, Star Heights, New Mill Road, Kurla West, Near Bharat Cinema, Mumbai, Maharashtra, 400070, India
portable speaker in Mumbai
Report incorrect details









































