
Led Par Light - Aluminum, 10.2 Inches, 54 X 3w Leds | High Output, Low Power, Master-slave Mode, Sound Control, Ideal For Bars & Clubs
Price: 3584.00 INR
(3200.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum |
| Dimensions | 10.2 inches |
| LED | 54 x 3W LEDs |
| Voltage | AC 100-240V |
| Power | 162W |
| Beam Angle | 25 degrees |
| Weight | 3.5kg |
| Features | High output, Low power, Sound control, Master-slave, Self-propelled, Ballroom, Home decor, Disco, Clubs, Marriage homes, Bars |
| Stock Quantity | 100 |
| Mop | 1 |
| Price | 3200.00 INR (Approx.) |
| Price Type | fixed |
| Returnable | No |
| Currency | INR |
| Moq | 1 |
| Unit Type | Piece |
| Product Unit | 1 Piece |
| Packsize | 1 |
| Brand Name | DAWIK |
| GSTIN | 12% |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Importer, Supplier
Employee Count
6
Establishment
2009
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07ANHPM9179N1Z2
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07ANHPM9179N1Z2
Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Manoj Madaan
Address
2085/18, 2nd Floor, Bajrang Bazar, Chah Indara, Behind Jubilee Cenema, Bhagirath Palace, Delhi, Delhi, 110006, India
led par light in Delhi
Report incorrect details
































