
30w Rgb Led Par Light With Dmx512 Control For Indoor
Price: 3584.00 INR / Piece
(3200.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Material | Aluminum |
| Dimensions | 12" x 8" x 6" |
| Weight | 5 lbs |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 100W |
| Beam Angle | 30 degrees |
| Features | High Output, Energy Efficient, Durable Construction, Adjustable Beam, Wide Applications |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Price | 3200.00 INR (Approx.) |
| Moq | 1 |
| Returnable | No |
| Stock Quantity | 5 |
| Brand Name | NEO Stage Craft |
| Mop | 1 |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Price Type | fixed |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| GSTIN | 12% |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, NEO Stage Craft has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get LED Products from NEO Stage Craft at Trade India quality-assured services.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Service Provider, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2001
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07ATKPK3513H1ZS
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Cash
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07ATKPK3513H1ZS
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Vipin Kumar
Members since
4 Years
Address
R Z 3145, Gali No. 35 Tughlakabad Extn., New Delhi, Delhi, 110019, India
Report incorrect details







































