
Led Panel Lights
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum |
| Diameter | 225mm |
| Thickness | 25mm |
| Power | 18W |
| Lumens | 1620lm |
| Color temperature | 6500K |
| Lifespan | 50000h |
| Features | Energy efficient, Easy install, Long lasting, Bright light, Modern design |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Establishment
2006
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Bengaluru, Karnataka
Proprietor
Mr. Ramesh Chugh
Address
Door No-48, 2Nd Cross, Agrahara Dasarahalli Magadi Road, Bengaluru, Karnataka, 560079, India
led panel light in Bengaluru
Report incorrect details


































