
Led Panel Lights
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Panel Light |
| Color | Silver |
| Material | Aluminum |
| Application | Indoor |
| Light color | White |
| Input voltage | 12V |
| Size | 600mm x 600mm |
| Warranty | 2 years |
| Power | 20W |
| Features | Energy saving, Durable, Easy install, Uniform lighting, Low heat, Dimmable, Long lifespan, High efficiency |
Product Overview
Key Features
Features:
Attractive design
Long life
Less maintenance
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, AJEX Trading Corporation has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from AJEX Trading Corporation at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2004
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
23AVLPS1779A1ZJ
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 23AVLPS1779A1ZJ
Indore, Madhya Pradesh
Managing Director
Mr. Abhijeet Singh
Address
No-434-C, Prem Trade Centre, 3rd Floor, Maharani Road, Indore, Madhya Pradesh, 452001, India
led panel light in Indore
Report incorrect details








































