
Led Panel Lights
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Panel Light |
| Color | White |
| Material | Aluminum |
| Application | Indoor lighting |
| Light color | Daylight |
| Input voltage | AC 110-240V |
| Size | 600x600mm |
| Warranty | 2 years |
| Power | 36W |
| Features | Energy saving, Long life, High brightness, Uniform illumination, Easy installation, Durable, Low maintenance, Dimmable, Environment friendly |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Jain Fans has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from Jain Fans at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Pune, Maharashtra
Proprietor
Mr. Nirmal Jain
Address
No. 461-A, BUDHWAR PET, TAPKIR GALLI, Pune, Maharashtra, India
led panel light in Pune
Report incorrect details



































