
Led Panel Light Round 6w
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Power | 6W |
| Material | Aluminum |
| Diameter | 15cm |
| Thickness | 1cm |
| Input Voltage | 12V |
| Color Temperature | 6500k |
| Lifespan | 30000hrs |
| Features | Energy-saving, Super bright, No glare, Long lasting, Easy install, Slim design, Low cost |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Cash Against Delivery (CAD), Cash in Advance (CID), Cheque, Cash Advance (CA) |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, ALFA ELECTROCOMP PVT. LTD. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from ALFA ELECTROCOMP PVT. LTD. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Establishment
2004
GST NO
07AAFCA4574P1Z5
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAFCA4574P1Z5
Delhi, Delhi
G.M
Mr. Prem
Address
118, VARDHMAN CITY CENTRE, GULABI BAGH/SHAKTI NAGAR, OPP. LILAWATI PUBLIC SCHOOL, Delhi, Delhi, 110052, India
led panel light in Delhi
Report incorrect details

































