
Led Panel Light (Ml-pl15ws) - Aluminum, 15w, White, Ac 100-240v | Energy Saving, Slim Design, Long Life, Easy Install
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Panel Light |
| Color | White |
| Material | Aluminum |
| Application | Indoor |
| Light color | Cool white |
| Input voltage | AC 100-240V |
| Size | 15W |
| Warranty | 2 years |
| Power | 15W |
| Features | Energy saving, Long life, Easy install, Durable, Slim design, Uniform light |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, MARVELO INDIA has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from MARVELO INDIA at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
Name
Mr Jayesh Patel
Address
B-24/25, Mangaldas Bldg.No 1, Mangaldas Market-13, Shamaldas Gandhi Marg, Marine Lines, Mumbai, Maharashtra, 400002, India
led panel light in Mumbai
Report incorrect details









































