


Led Panel Light
Price: 45000.00 INR / Piece
(45000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum, LED |
| Dimensions | Diameter 60cm |
| Power | 36W |
| Lumens | 3000lm |
| Color Temperature | 6500K |
| Input Voltage | AC 220V |
| Warranty | 2 years |
| Features | Energy efficient, Long lifespan, Bright light, Easy install, Stylish design, Durable, Low maintenance |
| Payment Terms | Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID) |
| Sample Policy | Sample costs shipping and taxes has to be paid by the buyer |
| Returnable | No |
| Moq | 1 |
| Stock Quantity | 5 |
| Packsize | 1 |
| Price Type | fixed |
| Product Unit | 1 , , Piece/Pieces |
| Unit Type | , Piece/Pieces |
| Currency | INR |
| Brand Name | ARIHANTSTAR |
| Price | 45000.00 INR (Approx.) |
| Mop | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Supplier
Employee Count
25
Establishment
1997
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
07AHSPJ7383E1ZW
Payment Mode
Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AHSPJ7383E1ZW
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr Amit Jain
Address
Plot No. 16&17, Metro Pillar No. 53, Industrial Area, Loni Road, Jawahar Nagar, Near Neelam Farmhouse, Delhi, Delhi, 110094, India
led panel light in Delhi
Report incorrect details










































