
Led Panel Light By Rama Siddha Trading Coeporation
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Panel Light |
| Color | Silver |
| Material | Aluminum |
| Application | Indoor |
| Light color | White |
| Input voltage | AC 100-240V |
| Size | 600x600mm |
| Warranty | 2 Years |
| Power | 36W |
| Features | Energy Saving, Long Life, Easy Installation, Durable, Brightness, Uniform Illumination, Slim Design, Low Maintenance |
Product Overview
Key Features
Features:
High luminosity
Excellent finishing
Longevity
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Rama Siddha Trading Coeporation has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from Rama Siddha Trading Coeporation at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Siddhartha Malani
Address
Plot No- 1801/12Navdurga Market, Bhagirath Palace, Delhi, Delhi, 110006, India
led panel light in Delhi
Report incorrect details

































