
Led Panel Light - 3w, 6w, 12w, 15w, 18w | Various Color Temperatures 3k, 4k, 6.5k
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Panel Light |
| Color | White |
| Material | Aluminum |
| Application | Indoor |
| Light color | White |
| Input voltage | AC 85-265V |
| Size | 12W |
| Warranty | 2 years |
| Power | 12W |
| Features | Energy efficient, Long lifespan, Easy installation, Dimmable, Uniform lighting, Durable, Low maintenance, High brightness, Wide application |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Lunia Electricals & Appliances has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Residential Lighting in bulk from Lunia Electricals & Appliances at Trade India quality-assured products.
Business Type
Importer, Supplier, Trading Company
Establishment
2014
GST NO
19AFDPL7773D1Z8
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 19AFDPL7773D1Z8
Kolkata, West Bengal
Proprietor
Mr. Arihant Lunia
Address
26/1/1B, Strand Road, 4TH Floor, Room No.6, Near Marshall House, Kolkata, West Bengal, 700001, India
led panel light in Kolkata
Report incorrect details








































