
Led Holders
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Brass |
| Dimensions | Varied |
| Finish | Polished |
| LED Type | SMD |
| Voltage | DC 12V |
| Wattage | 0.5W |
| Current | 20mA |
| Features | Durable, Reliable, Versatile, Affordable, Efficient, Compact, Easy install |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, ESSEN DEINKI has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from ESSEN DEINKI at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
senior marketing engineer
Mr. Sunil Shinde
Address
Office No- 115-G, Shagun Arched, General A K Vaidhya Marg, Near Dainik Bus Depot, Malad East, Mumbai, Maharashtra, 400097, India
led holder in Mumbai
Report incorrect details




































