
Led Hoarding Lights By New Company - Manoj
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Dimensions | 23x19.5x5 cm |
| Voltage | 185-320V AC |
| Frequency | 50/60Hz |
| Weight | 1.3Kg |
| Material | Aluminum |
| LED type | High power |
| IP rating | IP65 |
| Features | Energy saving, Long lasting, Instant start, Compact design, Bright light, Lightweight, Durable |
| Product Type | Led Hoarding Lights |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Cash Against Delivery (CAD), Cash in Advance (CID), Cheque, Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | 5 Days |
| Packaging Details | packed in boxes |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Features:
Dimension : 23 x 19.5 x 5 cm
Voltage : 185-320 V AC 50/60Hz
Net Weight : 1.3Kg
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, New Company - Manoj has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from New Company - Manoj at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ahmedabad, Gujarat
Name
Mr. Manoj
Address
null Ahmedabad, Gujarat, India
led lights in Ahmedabad
Report incorrect details


































