
Led High Bay Light - 30w, Ac 85-265v Or Dc 12-24v | 2550-2800 Lumens, High Quality Assurance, Energy Efficient Design
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED High Bay |
| Color | Silver |
| Material | Aluminum |
| Application | Indoor |
| Light color | White |
| Input voltage | AC 85-265V or DC 12-24V |
| Size | Dia 430* H 470mm |
| Power | 30W |
| Features | Energy efficient, Long lifespan, Durable, Easy install, High brightness, Low maintenance |
Product Overview
Key Features
30W"AC 85-265V
or
DC 12 -24 V"2550-2800LMDia 430* H 470mm
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, E-top (Hk) Technology Limited has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from E-top (Hk) Technology Limited at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
35
Establishment
2002
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Kowloon, Hong Kong
Director
Mr. Ricky Y Tse
Address
Rm/Flat 15C Skyline, Kowloon, Hong Kong, Hong Kong S.A.R.
led bay light in Kowloon
Report incorrect details








































