
Led Hard Light Bars
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Power Consumption | 14.5W |
| Light source | 5050 LED |
| Input Voltage | AC100-240V |
| Working Voltage | DC24V |
| Working Current | 700mA |
| Lumens | 600LM |
| Color Temperature | 2700/6500K |
| Features | Bright light, Energy efficient, Long lifespan, Easy install, Durable, Versatile |
Product Overview
Key Features
Power Consumption 14.5W
Light source : High Power LED 5050
Input Voltage : AC100-240V
Working Voltage : DC24V
Working Current : 700mA
Lux : 600LM
Color Temperature : 2700/6500K
Color Rendering Index : 65
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Zhongshan, Guangdong
Name
Zhuxiaoyan
Address
null Zhongshan, Guangdong, 528463, China
light bar in Zhongshan
Report incorrect details































