
Led Funky Light
Price: 1500.00 INR / Unit
(1500.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
Minimum Pack Size :
40
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal |
| Dimensions | 10x5x7 inches |
| Power | 12V |
| LED type | RGB |
| Weight | 2 lbs |
| Wattage | 10W |
| Warranty | 1 year |
| Features | Bright LED, Funky design, Easy install, Stylish ambiance, High quality, Maximum brightness, Appealing look |
| Supply Ability | 4000 Per Day |
| Delivery Time | 1 Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Free samples are available |
| Main Domestic Market | All India |
| Price Type | fixed |
| Currency | INR |
| Brand Name | SHANTI D J LIGHTS |
| Mop | 40 |
| Moq | 1 |
| Stock Quantity | 200 |
| Returnable | No |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Price | 1500.00 INR (Approx.) |
| Product Unit | 40 Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 40 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
11
Establishment
2006
Working Days
Monday To Sunday
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Sushil Kumar
Address
1696, Ground Floor, Bhagirath Place, Chandni Chowk, Delhi, Delhi, 110006, India
led automatic light in Delhi
Report incorrect details





































