
Led Fancy Light
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Philips
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum alloy |
| Dimensions | 10x5x3 cm |
| Weight | 200g |
| Lumens | 500lm |
| Battery | Rechargeable |
| Waterproof | IPX4 |
| Mounting | Handlebar clamp |
| Features | Bright light, Easy mount, Durable design, Energy efficient, Lightweight, Stylish look |
| Payment Terms | Cheque, Others, Cash in Advance (CID), Cash Advance (CA) |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
20
Establishment
1997
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AADCT3956C1ZF
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AADCT3956C1ZF
New Delhi, Delhi
Director
Mr. Sanjay Taneja
Address
Building Number-198/1, Ramesh Market, Near Sapna Cinema Crossing, East Of Kailash, New Delhi, Delhi, 110065, India
Report incorrect details

































