
Led Bulbs
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Base Type | E27 |
| Material | Aluminum, Plastic |
| Wattage | Various |
| Voltage | 220-240V |
| Dimensions | 70x60mm |
| Lumens | 800-1000lm |
| Color Temperature | 6500K |
| Features | Energy efficient, Long lifespan, Bright light, Low heat, Durable |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company
Establishment
2013
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Director
Mr. Laltesh Sharma
Address
72-B, J- Block, Kh. No- 21/23, Dharampura Colony, Najafgarh, New Delhi, Delhi, 110043, India
Report incorrect details

































