






Led Bulbs - Durable Plastic, Standard Size, Bright White Light | Energy-efficient, Long-lasting, 220 Volt (V), 1-year Warranty
Price: 100.30 INR / Piece
(85.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
100.30 INR / Piece
Weight :
60.00 Gram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
100
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Product Type | LED Bulbs |
| Application | Home |
| Rated Voltage | 220 Volt (V) |
| Usage & Applications | Home |
| Warranty | 1 Year |
| Size | Standard |
| Material | Plastic |
| Features | Good Quality |
| Payment Terms | Paypal |
| Supply Ability | 100 Per Week |
| Delivery Time | 7 Days |
| Sample Available | No |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | Standard Packaging |
| Main Domestic Market | West Bengal |
| Stock Quantity | 100 |
| Returnable | No |
| MRP | 100.30 INR |
| Shipping Type | actual |
| Pkg Box Height | 12.00 cm |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Breadth | 6.00 cm |
| Pkg Box Length | 12.00 cm |
| Weight | 60.00 Gram |
| Mop | 100 |
| Price Type | fixed |
| Price | 85.00 INR (Approx.) |
| Currency | INR |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Brand Name | Indian Brand |
| GSTIN | 18% |
| Color | White |
| Minimum Ordered Packs | 100 |
Company Details
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
20
Establishment
2024
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
19COAPS8995E1Z7
Payment Mode
Others
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 19COAPS8995E1Z7
North 24 Parganas, West Bengal
Executive- Supply Chain & Procurement
Ms Kamalika Sanyal
Members since
2 Years
Address
Ground Floor, Dashdrone, North 24 Parganas, West Bengal, 700136, India
led bulbs in North 24 Parganas
Report incorrect details



























