
Led Bulbs By Shopskart Enterprises
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Bulb |
| Color | White |
| Material | Glass |
| Application | Indoor |
| Light color | Cool Day Light |
| Input voltage | 220-240V |
| Size | 9W |
| Power | 9W |
| Features | Energy saving, Long life, High lumen output, Cool day light, Durable, Brightest |
Product Overview
Key Features
Specifications:-
Type : LED
Capacity : 9 Watt
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Shopskart Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Bulbs & Tubelight in bulk from Shopskart Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Establishment
2016
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Bharatpur, Rajasthan
Proprietor
Mr. Deepak Goyal
Address
Dal Walo Ki Gali, Nadiya Mohalla, Bharatpur, Rajasthan, 321001, India
led bulbs in Bharatpur
Report incorrect details








































