
Led Bulb - Glass And Plastic | Bayonet Base, 12w, 800lm, White Light, Energy Efficient, Long Lifespan Of 25000h, Easy Installation, Eco-friendly
Price: 145.60 INR / Piece
(130.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
MRP:
399.00 INR / Piece
Weight :
100.00 Gram
1 Pack Contains :
50
Minimum Pack Size :
200
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic,Glass |
| Wattage | 12W |
| Voltage | 220V |
| Base | Bayonet |
| Lumen | 800lm |
| Color | White |
| Lifespan | 25000h |
| Features | Energy efficient Long lifespan Bright light Easy install Durable Cost saving Eco-friendly |
| Supply Ability | 100 Per Day |
| Delivery Time | 4-5 Days |
| Returnable | No |
| MRP | 399.00 INR |
| Price | 130.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 1000 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Pkg Box Height | 10.00 cm |
| Brand Name | FIVESOME |
| Mop | 200 |
| Price Type | fixed |
| Pkg Box Breadth | 10.00 cm |
| Packsize | 50 |
| Shipping Type | free |
| Pkg Box Length | 10.00 cm |
| GSTIN | 12% |
| Weight | 100.00 Gram |
| Moq | 1 |
| Currency | INR |
| Product Unit | 200 Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 200 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2020
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AASFN2950Q1ZF
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AASFN2950Q1ZF
Delhi, Delhi
Partner
Mr Ankit Nagar
Address
B No. F-77-Sm-2 S/f, 3rd Floor, Dilshad Colony, Delhi, Delhi, 110095, India
led bulbs in Delhi
Report incorrect details









































