


Led Bulb
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Osaram,philips
In Stock
Product Specifications
| Base | E27 |
| Wattage | 9W |
| Lumens | 806 lm |
| Material | Plastic, Aluminum |
| Dimensions | 60 x 110 mm |
| Lifespan | 15000 hrs |
| Color temperature | 2700K |
| Features | Energy efficient, Long lifespan, Bright light, Easy install, Durable, Cost savings |
Company Details
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
4
Establishment
2016
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27FUHPS4054L1ZZ
Payment Mode
Cash Against Delivery (CAD), Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27FUHPS4054L1ZZ
Nashik, Maharashtra
Proprietor
Mr. Vaijanath Sutar
Address
Plot No. - Pap 107, Ambad MIDC, Near RP Sweet Nashik, Maharashtra, 422010, India
led bulbs in Nashik
Report incorrect details
































