
Led Bulb
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Wattage | 5W-10W |
| Voltage | 220V |
| Base Type | E27 |
| Material | Plastic, LED |
| Dimensions | 60x60mm |
| Lumens | 470lm |
| Color Temperature | 6500k |
| Features | Energy saving, Long lifespan, Bright light, Easy install, Durable, Cost effective |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
8
Establishment
1990
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Suresh Lakhera
Address
Building Number 6190/2, Block No. 1, Dev Nagar, Karol Bagh, Near Tank Road, New Delhi, Delhi, 110005, India
Report incorrect details

































