
Led Bulb
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum, Plastic |
| Wattage | 8W-15W |
| Voltage | AC 85-265V |
| Lumen | 800-1500lm |
| Base | E27 |
| Lifespan | 25000 hours |
| Dimensions | 60x60x120mm |
| Features | Bright light, Energy saving, Long lifespan, Durable, Easy install |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Kottayam, Kerala
Proprietor
Mr. Avinash Mohan
Address
Navarang, Post- Kudavechoor, Tal- Vaikom, Kottayam, Kerala, 686144, India
led bulbs in Kottayam
Report incorrect details



















