
Modlit Led Bulb 9w - Self Ballasted Energy Saver | White Light For Household & Indoor Use, Ideal For Kitchen, Bathroom, Balcony Lighting
Price: 72.80 INR / Piece
(65.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
MRP:
150.00 INR / Piece
Weight :
26.00 Gram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
45
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Product Type | LED Bulb |
| Usage | Lightining |
| Power | 9 Watt (w) |
| Supply Ability | 500 Per Day |
| Delivery Time | 5-6 Days |
| Brand Name | MODLIT |
| Mop | 45 |
| Pkg Box Breadth | 10.00 cm |
| Moq | 45 |
| Color | White |
| Max Quantity | 5000 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Weight | 26.00 Gram |
| Stock Quantity | 5000 |
| Pkg Box Length | 10.00 cm |
| Price | 65.00 INR (Approx.) |
| Shipping Type | free |
| Pkg Box Height | 10.00 cm |
| Min Quantity | 45 |
| Packsize | 1 |
| Price Type | fixed |
| Product Unit | 45 Piece/Pieces |
| GSTIN | 12% |
| Returnable | No |
| MRP | 150.00 INR |
| Currency | INR |
| Minimum Ordered Packs | 45 |
| Minimum Order Quantity | 45 |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
22
Establishment
1992
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAGPJ7191R1ZX
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAGPJ7191R1ZX
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr V. K. Jain
Address
Unit No.64, Block B-70, Dr. Lohia Indl. Area, Lawrence Road, Delhi, Delhi, 110035, India
led bulbs in Delhi
Report incorrect details





































