
Laptop - High Performance, Sleek Design | Superior Quality, Economical Rates
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Display Size | 15 inches |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Weight | 2.5 kg |
| Usage | Office work, web browsing, media consumption |
| Battery Life | 5 hours |
| Features | Portable computing, Data processing, Office productivity, Internet access, Multimedia consumption |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Dynamic Sales & Services has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Laptops/Notebooks in bulk from Dynamic Sales & Services at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Establishment
2008
Working Days
Monday To Sunday
Payment Mode
Cheque
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ahilyanagar, Maharashtra
Proprietor
Mr. Santosh Diwate
Address
Office No. 2, 1st Floor, Seema Apartment, Lal Taki Road, Shidhibag, Near Law College, Ahilyanagar, Maharashtra, 414001, India
Report incorrect details
































