
High-performance Laptop - Sleek Design, Durable Build, Rigorous Quality Testing, Best Functionality
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Laptop PC |
| Dominant Color | Pink |
| Display Size | 14-15 inches |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Weight | 2-3 kg |
| Usage | General office tasks, web browsing, , light multimedia |
| Features | Portable computing, Data processing, Reliable performance, Efficient workflow, Modern design |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, City Computer has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Laptops/Notebooks in bulk from City Computer at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
Proprietor
Mr. Mahesh Patel
Address
81-A, Modi Street, Fort, Mumbai, Maharashtra, 400001, India
branded laptops in Mumbai
Report incorrect details


































