
Ir Bullet Camera
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Hikvision
In Stock
Product Specifications
| Image Sensor | CMOS |
| Effective Pixels | 2MP |
| Lens | 3.6mm |
| IR LEDs | 40pcs |
| IR Distance | 30m |
| Power Supply | 12V DC |
| Usage | Security surveillance in commercial and residential settings |
| Housing Material | Metal |
| Operating Temp | -20°C to +55°C |
| Weight | 0.8kg |
| Dimensions (L x W x H) | 200x80x80 mm |
| Features | Night vision, Easy install, High resolution, Weatherproof, Remote viewing, Cost effective |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier
Employee Count
8
Establishment
1993
GST NO
07AAAFM7345J1Z5
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAAFM7345J1Z5
New Delhi, Delhi
Partner
Mr. Suddhir Arora
Address
11, Vikram Vihar Extn., Lajpat Nagar-IV, New Delhi, Delhi, 110024, India
Report incorrect details

































