
Induction Cooker
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Glass ceramic |
| Dimensions | 28x28 cm |
| Power | 2000W |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50Hz |
| Weight | 3kg |
| Warranty | 1 year |
| Features | Fast heating, Energy efficient, Easy to clean, Safe operation, Stylish design, Durable build, Precise control, Compact size |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Trading Company
Employee Count
5
Establishment
2012
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Pune, Maharashtra
Partner
Mr. Ankit Hemani
Address
null Pune, Maharashtra, 411057, India
Report incorrect details


































